השכרת רכב בפיליון

השכרת רכב בחצי האי פיליון  - מידע חשוב וקישור להזמנה בטוחה.

רכב הוא כמעט חובה למטיילים בחצי האי פיליון, פיליון אינו יעד של "בטן גב בלבד" מדובר בחצי אי מיוער, עם מפרצוני טורקיז מרהיבים, מפלי מים, עצי פרי, כפרים מקסימים, כבישים מפותלים עם נופים עוצרי נשימה ושלל אטרקציות.. אבל הם לא ממוקמים באותו מקום שמצוי המלון שלכם, לכל פינה בפיליון צריך לנסוע, אין שרות אוטובוסים או מוניות זמין מאד ולכן רכב הוא הפתרון הנח ביותר.

רוב המגיעים לחצי האי פיליון בשנים האחרונות [ וישראלים מגיעים אליו כבר למעלה מ 10 שנים ] מגיעים אליו עם רכב מאחר והם מצויים בטיול מתגלגל ביוון, הכולל לרוב גם את כפרי זגוריה, צומרקה, מטאורה ועוד יעדים, את הרכב עם השכירו כבר באתונה או סלוניקי ושם הם גם מסיימים את הטיול ואז הם כבר נכנסים לפיליון עם רכב שעוזר להם לטייל בחצי האי פיליון, מי שנוחת ישירות בפיליון, לרוב עשוי לחשוב שאין צורך ברכב, זו טעות, רק מי שרוצה לשהות במלון כל היום אולי לא צריך רכב, אבל בשביל לשהות במלון כל היום למה להגיע לחצי האי פיליון : ) ? 

למי שמגיע בטיסה לפיליון [ וולוס ] שימו לב שיש שתי נקודות איסוף רכב, אחת בנמל התעופה [ המצוי  40 ק"מ מהעיר ] ואחת במרכז העיר וולוס, בקרבת הנמל, לכן כאשר אתם מבצעים את ההשכרה יש לבחור בדיוק את המקום ממנו תרצו לאסוף את הרכב, יש שרותי מונות מנמל התעופה לעיר, מונית עשויה לעלות בסביבות ה 30-40 יורו, ביוון מחשבים בדרך כלל את הנסיעות במוניות ע"פ מספר הקילומטרים, כל קילומטר, יורו.

 - - - - - לחצו כאן להשכרת רכב בפיליון Volos קישור מאובטח  - - - - -


שימו לב : מי שבכל זאת לא רוצה לנהוג בפיליון, או לא רוצה לשכור רכב מכל סיבה שהיא, ניתן באחד מימי השהות שלכם בחצי האי פיליון לקחת סיור מודרך בעברית או באנגלית של אתר יוון והאיים בחצי האי פיליון, לבירור מחיר וזמינות של סיור מודרך בפיליון השאירו פנייה בשרות הלקוחות של אתר יוון והאיים - לחצו כאן 

Zamir Sivan CEO